WTF – cea mai mare yoghină din Vâlcea a ajuns lideră la Partidul Palizilor!
![mama-yoga](http://ziaruldevalcea.com/wp-content/uploads/2017/04/mama-yoga-685x320.jpg)
WTF – cea mai mare yoghină din Vâlcea a fost instalată în funcție măreață la Partidul Palizilor Lipsiți de Personalitate. După ce a cotizat câteva zeci de mii la marele lider spiritual al oilor gălbeșite, Olive din desenele animate s-a cocoțat direct în ierarhia spiralei libertine. Oile au votat după cum a fluierat Oierul Șef (era să zicem Bivolaru). Și-uite așa s-a mai ușurat o dată Bivoierul pe turma buimăcită!
in Dezvaluiri