Grav accident în comuna Ioneşti
![accident-uricani-ambulanta-adi-piclisan](http://ziaruldevalcea.com/wp-content/uploads/2017/11/accident-uricani-ambulanta-adi-piclisan-604x320.jpg)
În data de 24 martie, a avut loc un grav accident în comuna Ioneşti, sat Fişcălia, judeţul Vâlcea. Din cauză că nu a adaptat viteza la condiţiile de drum, şoferul unui autoturism a derapat şi a intrat într-un şanţ. În urma accidentului, şoferul a fost rănit, fiind scos dintre fiarele autoturismului de către un echipaj al pompierilor militari din cadrul ISU Vâlcea. Victima este conştientă şi a fost preluat de ambulanţă.
in Fapt divers