FOTO – Accident pe centura orasului Calimanesti! Un BMW s-a izbit de parapetul de beton!
![36525218_1759066727510461_6346860416693436416_n](http://ziaruldevalcea.com/wp-content/uploads/2018/07/36525218_1759066727510461_6346860416693436416_n-685x320.jpg)
Azi dimineata, in jurul orei 7:30, a avut loc un accident pe centura orasului Calimanesti. Potrivit surselor noastre, soferul unui autoturism BMW, singur în masina, a acrosat un stâlp de beton de pe celălalt sens de mers si a fost proiectat în parapetul de beton. Conducătorul auto a fost extras din mașină de echipajul de descarcerare al ISU Valcea. Acesta prezenta fracturi ale membrului inferior drept. Soferul accidentat a fost preluat de către o ambulanță SAJ cu medic si transportat la UPU
![36480483_1759066490843818_5687283169515012096_n](http://ziaruldevalcea.ro/wp-content/uploads/2018/07/36480483_1759066490843818_5687283169515012096_n.jpg)
![36482427_1759066897510444_7170582036795621376_n](http://ziaruldevalcea.ro/wp-content/uploads/2018/07/36482427_1759066897510444_7170582036795621376_n.jpg)
in Fapt divers