Deputatul Vasile Cocoș, invitat de onoare la Ambasada Regatului Maroc
![Vasile-Cocos-680x365_c](http://ziaruldevalcea.com/wp-content/uploads/2018/02/Vasile-Cocos-680x365_c-680x320.jpg)
Comunicat de presă
Deputatul Vasile Cocoș a participat în calitate de vicepreședinte al Grupului de prietenie romano-maroc luni 30 iulie 2018, la hotel Crowne Plaza din București, la recepția oferită de Ambasada Regatului Maroc cu ocazia aniversării a 19 ani de la accedarea la tron a Majestăţii Sale Regele Mohammed VI – al Marocului, eveniment organizat de doamna Siham Kemmou, însărcinatul cu afaceri din cadrul Ambasadei Regatului Maroc .
La acest eveniment a participat și ministrul justiției prof. univ. dr. Tudorel Toader, cu care domnul deputat Vasile Cocoș a avut o discuție pe tema legilor justiție.
Șef cabinet, Cristina Nicoleta Gîlcă
in Politica