O femeie s-a aruncat în Olt, cu intenţia de a se sinucide. A fost salvată de pompieri
![WhatsApp-Image-2018-08-22-at-13.06.42-1](http://ziaruldevalcea.com/wp-content/uploads/2018/08/WhatsApp-Image-2018-08-22-at-13.06.42-1-685x320.jpeg)
O femei de aproximativ 58 de ani a încercat să se sinucidă, în urmă cu puţin timp, în Râmnicu Vâlcea. Aceasta s-a aruncat în Olt, însă un trecător sunase la 112, iar pompierii au intervenit la timp. La faţa locului s-a intervenit cu o autospecială şi o ambarcaţiune cu patru subofiţeri şi un ofiţer. Femeia a fost scoasă din apă de unul dintre pompieri şi dusă la mal. (gds.ro)
in Dezvaluiri