Primarul din Stoilesti, Florin Ionescu, îi mulţumeşte preşedintelui Constantin Rădulescu
![primar-stoilesti Florin Ionescu](https://ziaruldevalcea.com/wp-content/uploads/2018/05/primar-stoilesti-Florin-Ionescu-685x320.jpg)
Florin Ionescu, primarul comunei Stoileşti transmite mulţumiri publice preşedintelui Constantin Rădulescu, dar şi profesioniştilor de la RAJDP – potrivit publicatiei www.evenimentvalcean.ro
“S-au început lucrările de asfaltare a DJ 678 H, drum care leagă comunele Olanu-Stoileşti- Vitomireşti. Cel târziu vineri, 18 mai, se va finaliza această lucrare exectată de RAJDP Vâlcea. De peste 30 de ani pe acest drum nu s-au făcut lucrări de modernizare sau reparaţii, iar preşedintele CJ Vâlcea ne-a pomis că în timpul mandatului său acest drum va fi asfaltat. De aceea îi mulţumesc în numele cetăţenilor pe care îi reprezint, al primăriei şi consiliului local pentru că şi-a onorat promisiunea”.