MARE SPECTACOL DE ZIUA COMUNEI MIHĂEŞTI!
![33583481_912194208941335_7278952174866923520_n](https://ziaruldevalcea.com/wp-content/uploads/2018/05/33583481_912194208941335_7278952174866923520_n-685x320.jpg)
MARE SPECTACOL DE ZIUA COMUNEI MIHĂEŞTI!
Duminică, 27 mai, în zi de mare sărbătoare creștină, Pogorârea Sfântului Duh, Constantin Bărzăgeanu, primarul comunei Mihăești, a organizat cea de-a VI-a ediție a „Zilei comunei Mihăeşti”, prijej cu care Preşedintele Consiliului Judeţean Vâlcea, Constantin Rădulescu, s-a adresat cu bucurie cetățenilor comunei și le-a transmis multă sănătate și putere pentru a privi cu mai multă încredere în viitor.