Prietenia dintre primarul Mircia Gutău şi preşedintele Costi Rădulescu merge mai departe!
![gutau-si-radulescu-715x400](https://ziaruldevalcea.com/wp-content/uploads/2016/11/Gutau-si-Radulescu-715x400-685x320.jpg)
În ciuda dorinţei unor „cârcotaşi”, prietenia dintre primarul Mircia Gutău şi preşedintele Costi Rădulescu merge mai departe! Cu promptitudine, edilul-şef Gutău a eliberat zilele trecute două certificate de urbanism pentru două investiţii importante din Râmnicu Vâlcea ce vor fi derulate de către Consiliul Judeţean Vâlcea: „Modernizarea, extinderea și dotarea Unității de Primiri Urgențe din cadrul Spitalului Județean de Urgență Vâlcea” şi „Reabilitare şi modernizare spaţii aferente Policlinicii cu Plată”.
in Dezvaluiri