A murit Ionuț Cristian Băcănaru, șeful centrului operațional județean de la ISU VÂLCEA
![doliu_63994800](https://ziaruldevalcea.com/wp-content/uploads/2018/12/doliu_63994800-670x320.jpg)
„Așa cum am mai afirmat, suntem permanent alături de cetățeni și, de multe ori, uităm de noi. Acest lucru se confirmă, din nefericire, și astăzi, cand a plecat în lumea celor drepți colegul nostru mr. Băcănaru Ionuț Cristian – împuternicit șef centru operațional județean (40 de ani și 9 luni). Dumnezeu să-l odihnească în pace!” – a anuntat duminica, 9 decembrie, lt. colonel Dan Pascaru, șeful nspectoratului pentru Situații de Urgență (ISU) Vâlcea. Mr. Ionuț Cristian Băcănaru a decedat în urma unui infarct. Condoleanțe sincere familiei!
in Actualitate